SZKOŁA WINDSURFINGU - NIELISZ

Windsurfing to przyjemny i prosty sport, niewymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziecie pływać na desce, a po 5 godzinach opanujecie już podstawy i będziecie mogli samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem 🙂

Plaża „Hotelu & Resort Marina” nad Zalewem w NIELISZU (950 ha i ponad 30km linii brzegowej), tutaj właśnie znajduje się nasza baza“KokoMarina Nielisz”.

Jesteśmy Pierwszą Profesjonalną Szkołą, Wypożyczalnią i Przechowalnią Windsurfingu na Roztoczu z zabezpieczeniem skuterów wodnych i motorówek. Nasza kadra to Licencjonowani Instruktorzy Windsurfingu z ponad 20-letnim doświadczeniem, uczestnicy licznych kongresów i seminariów. Z nami windsurfing to sama przyjemność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.! 🙂

CENNIK

RODZAJ KURSU

ILOŚĆ GODZIN

CENA OD OSOBY

Kurs indywidualny 
(1-2 osoby)

8 / 15

600 zł / 1200 zł

Kurs grupowy
(od 3 osób)

8 / 15

500 zł / 1000 zł

Godzina indywidualna

(1-2 osoby)

1

120 zł

Wypożyczenie kompletu windsurfingowego (deska+pędnik)

1

80 zł

KURSY INDYWIDUALNE

Prowadzimy 8 i 15 godzinne indywidualne kursy windsurfingowe, które możecie realizować w dowolną ilość dni. Terminy i czas trwania zajęć ustalamy według Twoich preferencji. Bezpłatne godziny wypożyczenia sprzętu będziecie mogli wykorzystać na doskonalenie umiejętności poznanych podczas zajęć z instruktorem.

* Jeśli już kiedyś pływaliście na windsurfingu, nasz doświadczony instruktor dostosuje wybrany kurs do Waszych potrzeb tak, abyście jak najefektywniej wykorzystali ten czas.

Podczas kursu zapewniamy:

  • opiekę licencjonowanego instruktora
  • sprzęt windsurfingowy z kolekcji 2021-22: deski JP Australia, żagle Infinity i Point7, trapez Dakine
  • kamizelkę asekuracyjną
  • piankę na czas trwania zajęć (bezpłatnie)

* Jeśli nie będzie sprzyjających warunków wietrznych lub będziecie musieli zrezygnować z lekcji z ważnych powodów to zajęcia przełożymy na inny dzień. Na ewentualne niewykorzystane godziny wystawiane są przez nas vouchery. Ważne one są bezterminowo tzn. przez cały bieżący sezon i następne.

Kurs 8 godzinny

  • 5 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
  • 3 godziny wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

 

Kurs 15 godzinny

  • 10 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
  • 5 godzin wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

KURSY GRUPOWE

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć. Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych lub dołączyć do grupy osób już na miejscu. Godziny spędzone na wodzie pod okiem naszych instruktorów dają pewność, że windsurfing również dla Was stanie się nową pasją.

Kurs prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio/zaawansowanym. Szkolenie odbywa się w grupach od 3 do 10 osób. Godziny zajęć zawsze ustalamy wspólnie.

Podczas niektórych zajęć będziemy wspomagać się kamerą video, która pomoże nam później wspólnie przeanalizować Waszą technikę i pokazać Wam wasze sukcesy. Ostatniego dnia weźmiecie udział w małych regatach 🙂
Gwarantujemy, że spędzicie z nami świetne i aktywne dni wakacji!

Jeśli chcecie aby zajęcia windsurfingowe były urozmaicone też innymi zajęciami na wodzie to zapraszamy do uczestnictwa w autorskich półkoloniach “Mały Optymist”!

(c) 2022 SKI SURF – All rights reserved. Created by DUST Studio

(c) 2021 SKI SURF - All rights reserved. Created by DUST Studio