Zaplanuj rejs lub wyczarteruj łódź na sesję fotograficzną

Jeżeli nie mieliście nigdy okazji popływać jachtem żaglowym lub motorówką, a pragniecie zakosztować „tej przygody”, chcecie sprawić frajdę rodzinie lub znajomym, nie mając możliwości uczestniczenia w kilkudniowym kursie u Nas w Akademii lub nie wiecie czy żeglarstwo lub motorowodniactwo to sport dla Was?


Oferta skierowana jest zarówno do pojedynczych osób, oraz grup przyjaciół i rodzin(max. 5/6 osób).

NIE MUSICIE PAŃSTWO POSIADAĆ ŻADNYCH UPRAWNIEŃ ANI DOŚWIADCZENIA BY PRZEZ CHWILE PODCZAS REJSU POPROWADZIĆ NASZ JACHT!

Rejsy organizowane przez Naszą Akademie prowadzą doświadczeni instruktorzy żeglarstwa i sportów motorowodnych, którzy zadbają o bezpieczeństwo załogi i niezapomniane wrażenia.

Rejsy odbywają się na jachtach żaglowych typu TANGO 780 Sport – „STAŚ”, TANGO 730 Sport – „KUBA” oraz motorówkach DARMAR SUNDECK 470 –„MOTOKRÓWKA” i skuterach wodnych. Jednostki te są bezpiecznymi i komfortowymi jachtami cenionymi przez wielu żeglarzy i motorowodniaków. Jachty są w pełni wyposażone, posiadają kamizelki ratunkowe oraz asekuracyjne dla dzieci i dorosłych, koło ratunkowe, wiosła i bosak, silniki zaburtowe YAMAHA 4 i 6 KM, HONDA 75 KM oraz ROTAX 90 KM.

Podczas rejsu nie trzeba wykonywać żadnych czynności związanych z obsługą jachtu, na jachcie wszystkie czynności wykonuje kapitan.

CENNIK

CZAS TRWANIA REJSU JACHTEM ŻAGLOWYM

TANGO 730/780 MAX. 6 OS / OMEGA MAX. 4 OS

1 GODZINA

500 ZŁ / 400 ZŁ

2 GODZINY

600 ZŁ / 500 ZŁ

3 GODZINY

700 ZŁ / 600 ZŁ

CAŁY DZIEŃ

1200 ZŁ / 1000 ZŁ

CZAS TRWANIA REJSU MOTORÓWKĄ /

SKUTEREM WODNYM

CENA ZA REJS MAX. 5 OSÓB /

1 OSOBA

15 MINUT

200 ZŁ

 

LOKALIZACJA JACHTÓW W NIELISZU
* Jachty zacumowane są w KokoMarina Nielisz przy plaży Hotel & Resort Marina

ORGANIZACJA REJSU: 
* Zabieramy maksymalnie 5/6 osób, dziecko liczone jest jako osoba dorosła,
* Na jacht nie zabieramy wózków dziecięcych i rowerów, można je zostawić bezpiecznie w przystani,
* Na rejs należy przygotować własne jedzenie i własne picie jeśli planujecie pływać dłużej, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, miękkie obuwie sportowe,
* Na jachcie nie można używać olejków do opalania z filtrem, ponieważ po jego użyciu pokład zawsze jest śliski i niebezpieczny,
* Na jachcie nie ma toalety WC,
* W trakcie rejsu możliwy jest postój/przerwa tylko z zacumowaniem do przystani lub do brzegu.

REZERWACJA REJSU I WARUNKI REZYGNACJI Z REJSU:
* Gwarancją rezerwacji rejsu jest wpłata zaliczki (200zł), na konto Ski-Surf,
* W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych rejs zostanie odwołany, zaliczka zwrócona lub zostanie przeniesiony na inny termin. Niekorzystne warunki atmosferyczne to: zbyt mocny wiatr, burze i deszcze,
* W przypadku anulowania rejsu przez klienta z powodów tj. braku wiatru czy braku słońca, zaliczka nie zostaje zwrócona,
* Klient może anulować rejs bez podania przyczyny, zaliczka zostanie zwrócona, gdy rezygnacja nastąpi min. 10 dni przed datą planowanego rejsu.

Rejsy Nielisz – Rejsy Żaglówką w Nieliszu – Rejsy Roztocze – Rejsy ze Sternikiem – Rejsy ze Sternikiem na Roztoczu

Ski-Surf Akademia zaprasza na Rejsy Żaglówką Mikołajki, które odbywają się w na jachcie żaglowym typu Tango 730/780 sport. Jachty zacumowane są w przystani KokoMarina Nielisz. Rejsy odbywają się od maja do września. Prowadzone są przez wykwalikowanych sterników – instruktorów żeglarstwa i motorowodniactwa. Na Rejsy zabieramy maksymalnie 6 osób, mogą to być osoby dorosłe i dzieci. Załoga nie musi posiadać żadnego doświadczenia ani uprawnień. Rejsy odbywają się po zalewie w Nieliszu. Rejsy mogą być jedno lub kilkugodzinne, jednodniowe, bez możliwości spania na jachcie. Rejsy odbywają się w ciągu dnia.

(c) 2022 SKI SURF – All rights reserved. Created by DUST Studio

(c) 2021 SKI SURF - All rights reserved. Created by DUST Studio