Zrób Patent Żeglarza Jachtowego

Kursy na Patent Żeglarza Jachtowego odbywają się w okresie wiosenno-letnim na Zalewie w Nieliszu, a struktura ich jest tak opracowana aby każdy mógł uczestniczyć w zajęciach bez brania przysłowiowego “urlopu w pracy”.

Kurs Żeglarski, w SKI-SURF Akademii trwa 11 dni i zakończony jest państwowym egzaminem na Patent Żeglarza JachtowegoWszystkie Nasze żeglarskie szkolenia, czyli zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w KokoMarina nad Zalewem w Nieliszu, i prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską z wieloletnim stażem, nie tylko na śródlądziu! U Nas ZDOBYWASZ PATENT PZŻ dzięki swojemu zaangażowaniu i pracy na zajęciach. Na końcu kursu, ostatniego dnia późnym popołudniem, potwierdzasz swoje wiadomości teoretyczne i umiejętności praktyczne z żeglowania na egzaminie końcowym/państwowym. Patent Żeglarski jest więc państwowym uprawnieniem, a nie zwykłym dokumentem/certyfikatem potwierdzającym odbycie kursu. Zajęcia praktyczne prowadzone są na jachtach żaglowych typu TANGO 730s i TANGO 780s z nowymi silnikami przyczepnymi Yamaha 4KM i 6KM.

Patent Żeglarza Jachtowego wydaje Polski Związek Żeglarski na podstawie Rozporządzenia Ministra Sportu oraz Ustawy o Żegludze Śródlądowej. Jest to uprawnienie państwowe przyznane z mocy prawa. U Nas niestety nie “kupisz patentu” ale zdobędziesz go swoją pracą na intensywnym kursie teoretycznym i praktycznym w Naszej Akademii. Polskie patenty żeglarskie i motorowodne uznawane są na całym świecie!

Zapisz się na kurs w Naszej Akademii przez formularz na dole strony, a trzymasz pełne informacje na temat struktury kursu, części szkoleniowej i egzaminacyjnej. Po zapisaniu się na kurs, każda osoba otrzyma SMS potwierdzający i maila organizacyjnego.

PROGRAM KURSU ŻEGLARSKIEGO OPARTY JEST NA PROGRAMIE SZKOLENIA POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO!

(c) 2022 SKI SURF – All rights reserved. Created by DUST Studio

(c) 2021 SKI SURF - All rights reserved. Created by DUST Studio