Zrób Licencje Holowania Narciarza Wodnego

Kursy na Licencja Holowania Narciarza Wodnego i Innych Obiektów Pływających odbywają się w okresie wiosenno-letnim na Zalewie w Nieliszu, a struktura ich jest tak opracowana aby każdy mógł uczestniczyć w zajęciach bez brania przysłowiowego “urlopu w pracy”.

 

Kurs Licencja Holowania, w SKI-SURF Akademii trwa 1 dzień i zakończona jest państwowym egzaminem na Licencja Holowania Narciarza Wodnego i Innych Obiektów PływającychWszystkie Nasze motorowodne szkolenia, czyli zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w KokoMarina nad Zalewem w Nieliszu, i prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską z wieloletnim stażem, nie tylko na śródlądziu! U Nas ZDOBYWASZ LICENCJE PZMWiNW dzięki swojemu zaangażowaniu i pracy na zajęciach. Na końcu kursu, późnym popołudniem, potwierdzasz swoje wiadomości teoretyczne i umiejętności praktyczne z manewrowania łodzią motorową na egzaminie końcowym/państwowym. Licencja Holowania Narciarza Wodnego i Innych Obiektów Pływających jest więc państwowym uprawnieniem, a nie zwykłym dokumentem/certyfikatem potwierdzającym odbycie kursu. Zajęcia praktyczne prowadzone są na łodziach motorowych typu Darmar 470 sundeck z silnikami zaburtowymi marki Honda o mocach 75 KM.

Licencje Holowania Narciarza Wodnego i Innych Obiektów Pływających wydaje Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego na podstawie Rozporządzenia Ministra Sportu oraz Ustawy o Żegludze Śródlądowej. Jest to uprawnienie państwowe przyznane z mocy prawa. U Nas niestety nie “kupisz licencji” ale zdobędziesz ją swoją pracą na intensywnym kursie teoretycznym i praktycznym w Naszej Akademii. Polskie licencje, patenty motorowodne i żeglarskie uznawane są na całym świecie!

 

Zapisz się na kurs w Naszej Akademii przez formularz na dole strony, a trzymasz pełne informacje na temat struktury kursu, części szkoleniowej i egzaminacyjnej. Po zapisaniu się na kurs, każda osoba otrzyma SMS potwierdzający i maila organizacyjnego.

PROGRAM KURSU HOLOWANIA NARCIARZA WODNEGO OPARTY JEST NA PROGRAMIE SZKOLENIA POLSKIEGO ZWIĄZKU MOTOROWODNEGO I NARCIARSTWA WODNEGO!

(c) 2022 SKI SURF – All rights reserved. Created by DUST Studio

(c) 2021 SKI SURF - All rights reserved. Created by DUST Studio