5-dniowe autorskie KokoPrzedszkole Narciarskie

Biegiem lat wcześniejszych, tak i w tym sezonie zimowym 23/24 na Stoku Narciarskim w Jacni, startujemy z kursami narciarskimi dla dzieci w wieku 6-16 lat. Grupy będą liczyły od 6 do 10 osób. Do grup przyjmowane są dzieci na każdym poziomie zaawansowania.

Podczas pierwszych zajęć odbędzie się weryfikacja umiejętności i przydział do grup. Bloki zajęć odbywają się każdego dnia w godzinach 9:00 – 15:30. W trakcie zajęć przewidziana jest 1 godzinna przerwa na odpoczynek, ciepłą zupkę, herbatę i napoje. Kursy trwają 5 dni i startują w poniedziałki, prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów według “Programu Nauczania Narciarstwa Dzieci” SITN PZN. 

Warunkiem uczestnictwa dziecka w takich zajęciach jest zapisanie się w formularzu poniżej “ZAPISZ SIĘ NA KURS” oraz wpłata pełnej kwoty 1200 PLN. Po zapisaniu się na kurs, każda osoba otrzyma SMS potwierdzający i maila organizacyjnego z dokładnymi informacjami. Każdy uczestnik musi być zapisany oddzielnie. Dane i numer konta znajdują się w zakładce KONTAKT.

(c) 2022 SKI SURF – All rights reserved. Created by DUST Studio

(c) 2021 SKI SURF - All rights reserved. Created by DUST Studio