• Szkolimy na Nartach

Articles

tandem 2

 

Krok po kroku podczas skoku w tandemie !

 

Oferujemy skoki spadochronowe w tandemie. Wystarczy mieć ukończone 18 lat (młodsi muszą dostarczyć oświadczenie z podpisem rodziców) oraz posiadać dobry stan zdrowia, często spełniają swoje marzenia osoby w podeszłym wieku. Nie potrzebujesz żadnych badań lekarskich, jedynie musisz przejść krótkie przeszkolenie przeprowadzone przez instruktora – tandempilota trwające zaledwie kilka minut.

 

Kto to jest ten Tandempilot ?

 

Odpowiedź jest prosta, jest to instruktor spadochronowy, który podczas profesjonalnego kursu został przeszkolony do wykonywania skoków spadochronowych z pasażerem.
Aby zakwalifikować się na taki kurs trzeba mieć na koncie minimum 1000 skoków.
Z tego wynika, że tandempilotem zostaje doświadczony skoczek, a to dla Ciebie bardzo dobra wiadomość. Każdy przyszły instruktor wie, bo wtłaczają mu to do głowy podczas wielogodzinnych zajęć, że jego pasażer podczas skoku może się różnie zachowywać
i jest na to przygotowany. Tak więc niczym się nie martw, podziwiaj widoki, ciesz się niesamowitymi wrażeniami i przestrzenią, a on się wszystkim zajmie.
Czy można chcieć więcej .

Ograniczenia:

 

- waga powyżej 100 kg.,
- choroby serca,
- padaczka,
- choroby kręgosłupa,
- bycie pod wpływem środków odurzających i alkoholu.

 

Co od nas otrzymasz:

 

Wszystkie niezbędne rzeczy takie jak kombinezon, gogle czy rękawiczki dostaniesz od nas na miejscu. Przydadzą Ci się najwyżej wygodne buty, najlepiej sportowe.

 

Pamiątka ze skoku ? co Ty na to:

 

Proponujemy uwiecznienie skoku na kamerze wideo. Wówczas przez cały czas, od rozpoczęcia przygotowania aż do lądowania będzie Ci towarzyszył kamerzysta i fotograf. Oczywiście podczas skoku kamerzysta będzie spadał obok Ciebie i filmował oraz fotografował wszystkie powietrzne ewolucje. Następnie film zostanie zmontowany i wysłany do Ciebie w postaci płyty DVD.

  • Skok z samolotu na wysokości 3000 - 4000 metrów
  • ok. 50 sekund swobodnego spadania.
  • 5 minut szybowania na otwartym spadochronie.
  • Miekkie lądowanie!

 

Kiedy i gdzie mogę skoczyć?

 

Skaczemy w każdy weekend od kwietnia do października, latem często także w tygodniu. Nasze "SKY DIVE Camp'y" znajdują się w Zamościu i w Chełmie.

 

Czy to jest bezpieczne?

 

Zdecydowanie tak! Skaczemy na nowoczesnym sprzęcie, mającym wiele zabezpieczeń Oprócz głównego spadochronu jest jeszcze drugi, zapasowy. Do spadochronu podłączony jest niewielki komputer, analizujący na bieżąco przebieg skoku i w razie potrzeby otwierający spadochron na bezpiecznej wysokości. Lądowanie jest bardzo łagodne -pilot ląduje "ślizgiem na tyłku", a pasażer siedzi mu cały czas na kolanach -nie ma więc nawet kontaktu z ziemią.

 

 Ceny za skok w tandemie:

 
  • skok z instruktorem  w systemie TANDEM - 750 zł;
  • dodatkowe towarzystwo kamery z ręki instruktora na ziemi i w powietrzu - 900 zł;
  • kamera drugiego skoczka - 1000 zł;
  • dwie kamery - 1150 zl;

 

Zadzwoń aby zarezerwować skok +48 600 252 075

Zadzwoń do nas!

+48 600 252 075