• Organizujemy Wyjazdy Narciarskie

KLUSZKOWCE 2016/17 / CZORSZTYN-SKI / KRAINA ŚPIĄCEGO WULKANU

czorsztynski

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2016 / 2017 w KLUSZKOWCACH.!

 
SKI-SURF Szkoła Narciarstwa i Snowboardu i 1 Liceum Ogólnokształcące z Zamościa organizuje Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny z Narciarstwa Zjazdowego i Snowboardu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który odbędzie się w dniach 19 - 22 grudnia w Kluszkowcach. Celem naszego wyjazdu będzie wspólne podszlifowanie formy na rozpoczęcie sezonu narciarsko-snowboardowego. Szkolenie narciarskie i snowboardowe z wideo-analizą wliczone jest w cenę wyjazdu / warsztatów, obejmuje naukę od podstaw i doskonalenie podstawowych elementów narciarstwa i snowboardu, jazdę carvingową na nartach, funcarving oraz naukę jazdy slalomowej na tyczkach. Na zakończenie wyjazdu odbędą się zawody o puchar dyrektora 1 Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, w slalomie narciarskim i snowboardowym. z uroczystym rozdaniem pucharów i dyplomów. Temat wiodący warsztatów: „Ćwiczenia wspomagające naukę jazdy na nartach/snowboardzie i doskonalące jazdę na nartach/snowboardzie. Elementy carvingu i funcarvingu”. ZAPRASZAMY.!

1 LO w Zamościu i SKI-SURF TEAM

Szczegóły wyjazdu w linku poniżej

[ Ski-Surf_Travel_Kluszkowce_2016 ]

 

 

 SNOW WEEK 2017 – LES 2 ALPES

FB IMG 1447156020682

Prezentujemy FRANCUSKĄ przygodę w największych regionach narciarskich Europy ! Jeśli cenisz sobie narciarstwo na najwyższym poziomie i chcesz zobaczyć prawdziwe góry w obszarze Alp Wysokich, a do tego po prostu odpocząć ze zgraną, paczką lub poprawić umiejętności narciarskie ...DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!

 Szczegóły wyjazdu znajdziecie w linku

   [SKI_SURF_TRAVEL_SNOWEEK_L2A_2017]

 

   

Wyjazdy Firmowe

P1000751

 

Chcesz zorganizować wyjazd w góry dla firmy? Żaden problem, przygotujemy Tobie ofertę, zapewnimy kwalifikowanego instruktora.

Zadzwoń +48 608 550 537

Zapraszamy
SKI-SURF TRAVEL

Organizujemy Wypoczynek

Podczas obozów zimowych i wyjazdów szkoleniowych, które organizujemy, uczymy nowoczesnych form narciarstwa, carvingu oraz doskonalimy technikę narciarską. Grupy sportowe nie przekraczają 8 osób , a osoby do nich dobierane są pod względem wieku i umiejętności. Wyjazdy i obozy letnie w zależności od miejsca wypoczynku mają charakter windsurfingowo - kitesurfingowy, rowerowy, kajakowy bądź pływacki.

Zajęcia ze SKI-SURF pozwolą Państwu utrzymać wspaniałą formę i zdrowie, poprawić sprawność. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu z nami. 

Zadzwoń do nas!

+48 600 252 075

Lajkuj SKI-SURF.pl